« نانسی عجرم » در صدد دلجویی از ایرانیـان!

 

مشاهده « نانسی عجرم » در صدد دلجویی از ایرانیـان! . . .

« نانسی عجرم » در صدد دلجویی از ایرانیـان!

این خواننده زن که مواضع خصمانه اونسبت به غیرعرب شهرت خاصی پیدا کرده با فراتر گذاشتن پای خود از جنگ لفظی با ایرانی ها هر یک از علاقمندان او که با شناسه اینترنتی ایران وارد سایت او میشدند با پیغام گستاخانه ای ازسوی وی مواجه می شدند …

خواننده پاپ لبنانی که هنوز گستاخی او علیه  ایرانیان فراموش نشده درتلاش برای دلجویی از طرفدارانی است که بخاطر توهین او به هموطنانمان او را تحریم کرده اند.

 نانسی عجرم یکی از خوانندگان پاپ بیروت که کار خوانندگی را از ۸سالگی آغاز و در ۱۲سالگی اولین ترانه خود را در تلویزیون المستقبل پخش کرد چندی پیش با توهین به هموطنانمان ،کسانی که با مشخصه اینترنتی ایران وارد سایت وی می شدند را “موجود کثیف “خطاب میکرد.
.
دراین پیغام آمده بود:

A request from Nancy Ajram ,
You are not allowed to enter nancy ajram official website , becos you are from Dirty country (Iran)
So Go Away and dont try again !

ترجمه:این یک پیغام از طرف نانسی عجرم است شما از یک کشور کثیف(ایران)هستید.گمشو و دیگه سعی نکن وارد بشی.

این عمل گردانندگانسایت شخصی نانسی عجرم موجب ناراحتی بسیاری از ایرانیان و طرفداران فارسی زبان این خواننده پان عربیسم لبنان شده بطوریکه پس از آن ترانه های او ازسوی هموطنانمان تحریم شد.

این ناراحتی موجب شده تا نانسی بفکر دلجویی از ایرانیان بیافتد.بطوریکه او در گفتگوبا شبکه ال بی سی از آمادگی خود برای اجرای یک ترانه ویژه طرفداران ایرانیش خبرداد.

وی دراین گفتگو که اشاره ای به علت این تصمیم نکرده مدعی شد: من درایران هواداران بسیاری دارم که ترانه هایم را آنقدر دوست دارندکه آنها را به زبان عربی حفظ کرده وبرای همدیگر میخوانند!.

وی سپس افزوده است :  به احتمال بسیار در آینده ترانه ای را به صورت ویژه برای هوادارانش در ایران ارائه خواهد کرد

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 6 مرداد 1390    | توسط: رعد    |    | نظرات()