آخرین اخبار از سیم کارت های آبی سل استقلال

به گزارش پاتوقستان به نقل از دنیای صنعت: یکی از اتفاقات جدید حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در ماه گذشته، ورود سیم‌کارت هواداران باشگاه استقلال با نام ” آبی‌ سل ” بود که خیلی زود پس از نام دار شدنش از کار افتاد.

البته ابهاماتی از جمله تعرفه ۱۶۰ تومانی مکالمه برای هر دقیقه و نداشتن مجوز از رگولاتوری، از جمله دلایلی بود که در کمتر از دو هفته، طومار این سیم‌کارت تازه وارد به بازار ایران را در هم پیچید.

خبر ورود “آبی سل ” نخستین بار از سوی سرپرست باشگاه استقلال مطرح شد و علی فتح الله زاده گفت: با راه اندازی سیستم اپراتور تلفن همراه آبی سل (Bluecell) که توسط یک اپراتور انگلیسی پشتیبانی می‌شود، باشگاه استقلال صاحب سیم‌کارت اختصاصی خواهد شد.

وی در اظهار نظر ابتدایی خود در وصف صفات برگزیده سیم‌کارت‌های “‌آبی‌سل ” گفته بود: تعرفه مکالمه با آبی‌سل در داخل و خارج کشور دقیقه‌ای ۶۶۰ تومان است که این رقم از هزینه مکالمه با سیم‌کارت‌های مخابرات در خارج از کشور پایین‌تر است و هوادران استقلال می‌توانند در سفرهای خارجی، سیم‌‌کارت را با خود ببرند و برایشان به صرفه‌تر است.

اندکی بعد و پس از آنکه اعلام تعرفه ۶۶۰ تومانی‌ آبی‌سل، لرزه بر اندام هواداران انداخت و می‌رفت که هوادارن استقلال برای همیشه، عطای طرفداری از باشگاه محبوب را به لقای گرانی خرج و مخارج بخشند، فتح الله زاده صحبت خود به این گونه اصلاح کرد که: تعرفه سیم‌کارت‌های مخابرات دقیقه‌ای ۹۵ تومان و تعرفه مکالمات آبی سل دقیقه‌ای ۱۶۰ تومان است؛ پس تعرفه آبی‌سل گران نیست و استفاده هواردان از این سیم‌کارت‌ها در جهت منافع باشگاه استقلال خواهد بود.

هر چند که فتح‌ الله زاده در عرصه فناوری اطلاعات، ارتباطات و تلفن همراه کشور، ماندنی نشد، اما اظهار نظرهای وی در همین مدت اندک، توانست به قدر کافی، نام “سیم‌کارت‌ هوادارن باشگاه استقلال آبی سل (Bluecell) ” را بر سر زبان‌ها بیندازد.

در همین خصوص مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال تهران در گفتگو با خبرنگار ما درباره آخرین وضعیت عرضه سیم کارت های آبی سل اظهار داشت: در حال حاضر آقای فتح الله زاده در حال پیگیری این سیم کارت ها هستند تا بتوانند وجاهت قانونی لازم برای آن دریافت کنند.

وی همچنین خاطر نشان ساخت: این اولین بار است که یک باشگاه ایرانی به دنبال ایجاد یک سرویس جدید به هواداران و در پی آن تامین منافع مالی باشگاه از طریق فروش این سیم کارت ها باشد.

سررشته داری در پایان عنوان کرد: با شرکت های همراه اول و ایرانسل نیز صحبت هایی شده و در اسرع وقت به صورت قانونی این سیم کارت ها را عرضه خواهیم کرد.

نوشته شده در تاریخ جمعه 4 شهریور 1390    | توسط: رعد    |    | نظرات()