کارگردان پنج کیلومتر تا بهشت انتهای سریال را لو داد!

حداقل در سکانس‌هایی که تاکنون به مخاطبان عرضه شده است تصور می‌کنم افراد کمی این دغدغه برایشان به وجود آمده باشد که در ادامه مجموعه، این…

افخمی می‌گوید: صرف قرار گرفتن یک دختر و پسر در یک قاب و در یک سکانس نمی‌تواند این نتیجه را القا کند که این دو رابطه عاشقانه‌ای با هم خواهند داشت.

به گزارش شبکه ایران، علیرضا افخمی کارگردان  و نویسنده مجموعه‌ تلویزیونی “پنج کیلومتر تا بهشت” در پاسخ به انتقادات مطرح شده در خصوص رابطه ارتباط عاشقانه امیرحسین و مینا ضمن لو دادن بخشی از داستان تاکید کرد: صرف قرار گرفتن یک دختر و پسر در یک قاب و در یک سکانس نمی‌تواند این نتیجه را القا کند که این دو رابطه عاشقانه‌ای با هم خواهند داشت.

تنها آیدا تا آخر قصه برای امیرحسین جانفشانی می‌کند

افخمی به مهر گفت: حداقل در سکانس‌هایی که تاکنون به مخاطبان عرضه شده است تصور می‌کنم افراد کمی این دغدغه برایشان به وجود آمده باشد که در ادامه مجموعه، این دغدغه برای آن افراد اندک نیز به صفر خواهد رسید. دلیلش این است که امیرحسین یک ارتباط حسی، عشقی و عاطفی با آیدا دارد و تا آخر قصه تنها کسی که برای نجات امیرحسین جانفشانی می‌کند آیدا خواهد بود.

نکته‌ای که از داستان مجموعه لو دادم

وی  ضمن تاکید بر عدم شکل‌گیری رابطه ارتباط عاشقانه امیرحسین و مینا تاکید کرد: بالاخره قدری فضاسازی دارد صورت می‌گیرد و ممکن است این فضاسازی و ابهام‌آفرینی بیشتر شود. برای جلوگیری از آن قدری از انتهای داستان را مجبورم بیان کنم که امیر حسین تا انتهای داستان کاملا به آیدا وفادار خواهد بود و عشق و علاقه این دو تا به انتها نه تنها کم نخواهد شد بلکه بیشتر هم می‌شود که اصلی‌ترین نکته‌ای است که می‌توانم در مورد رعایت حریم امیرحسین و مینا و امیرحسین و آیدا مطرح کنم همین نکته‌ای است که از داستان مجموعه لو دادم.

امیرحسین و مینا دو کاراکتر متضادند

کارگردان  “پنج کیلومتر تا بهشت” افزود: حتی اگر این قسمت پایانی را هم بیان نمی‌کردم مخاطب مجموعه به خوبی درک می‌کند که صرف قرار گرفتن یک دختر و پسر در یک قاب و در یک سکانس نمی‌تواند این نتیجه را القا کند که این دو رابطه عاشقانه‌ای با هم خواهند داشت بلکه مخاطب به خوبی از سکانس‌های ارائه شده و سکانس‌هایی که ارائه خواهد شد در می‌یابد که کاراکتر امیرحسین و کاراکتر مینا دو کاراکتر متضاد هستند که این موضوع در نوع و بیان دیالوگ‌هایشان کاملاً مشهود است.

نباید این دونفر چون در یک قاب دیده می‌شوند روابط عاشقانه تصور کرد

وی همچنین در بخش دیگر این گفت‌وگو خاطرنشان کرد: به طوری که گویی از دو دنیای متفاوت فکری هستند و به طور مستمر در حال مشاجره و دعوا و رد کردن نظرات هم هستند. نباید تصور کنیم چون این دو نفر در یک قاب دیده می‌شوند پس حتما باید روابط عاشقانه‌ای برایشان متصور بود.

نوشته شده در تاریخ جمعه 4 شهریور 1390    | توسط: رعد    |    | نظرات()